GSM apsardzes signalizācija bez abonēšanas maksas !

Kā labu alternatīvu ikmēneša maksai par apsardzes pakalpojumiem varam apsvērt GSM apsardzes signalizāciju, kas darbojas mobilo sakaru tīklā. Apsardzes uzņēmuma funkcija ir nodrošināt divas lietas. 1. Signalizācijas sistēmu, kas ziņo par pārkāpumu nododot signālu apsardzes pultij. 2. Operatīvo apsardzes grupu, kura tiek nosūtīta uz objekta adresi saņemot traukmes signālu. Tomēr dažkārt rodas situācijas, kur apsardzes uzņēmumu operatīvā grupa ne vienmēr ir izdevīgākais risinājums, piemēram, ja runa iet par attālāku vietu, kur laiks līdz grupas atbraukšanai ir pārāk liels, vai vietām, kur tas īsti nebūtu vajadzīgs, piemēram, garāža vai noliktava.

Šādos gadījumos ir iespējams izvēlēties kādu no gsm signalizācijas sistēmām, kas trauksmes gadījumā par to ziņos objekta īpašniekam uz mobilo tālruni. Šīs sistēmas parasti dod iespēju noklausīties un pat komunicēt ar objektā notiekošo tādejādi ļaujot īpašniekam pašam pieņemt lēmumu par turpmāko darbību ( zvanīt policijai, zvanīt tuvākajiem kaimiņiem, vai pašam ierasties notikuma vietā. )

Šo sistēmu klāsts ir salīdzinoši liels un ātra meklēšana google.lv piedāvā mums vairākas iespējas, cenas svārstās no eur 55 līdz eur 310 par gudrāku un kvalitatīvāku sistēmu jau ar videonovērošanas kameru, kas ietilpst komplektā. Katru sistēmu atsevišķi apskatīt būs sarežģīti, tapēc ieteicams izvēlēties sev piemērotāko atbilstoši budžetam, bet neaizmirstam, ka lētākās sistēmas ne vienmēr ir uzticamas, kas šinī gadījumā ir primārā apsardzes sistēmas funkcija. Ņemot vērā to, ka sistēma tiek pirkta vienu reizi, tai nav jāmaksā abonēšanas maksa un tā ir paredzēta ilglaicīgai darbībai, būtu ieteicams iegādāties kvalitatīvāku sistēmu.

Saiknes:
voltec.lv – laba gsm apsardzes signalizācija
ss.lv – drošības sistēmas ( zema budžeta apsardzes komplekti )

signalizācija dzīvoklim, mājai, birojam

 

Ievietot Komentāru