Bezvadu signalizācijas sistēmas priekšrocības un mīnusi

bezvadu signalizācijas sistēmas priekšrocības un mīnusiBezvadu signalizācijas sistēmas priekšrocības

Uzstādot bezvadu signalizācijas sistēmu nav nepieciešami vadi, nav jāveic urbumi sienās, kas ir īpaši būtiski, ja objektā nesen veikts remonts. Bezvadu devējus viegli pārnest no vienas vietas uz citu, bet visu sistēmu viegli pārcelt uz citu objektu.

Devēju un citu iekārtu darbība nav atkarība no elektrotīkla, turklāt, katrs devējs vai pults ir energoneatkarīgs no citām iekārtām. Pat vadības pults vai devēja bojājuma gadījumā sistēma pagūs dot trauksmes signālu.

Uzstādīšana ir ievērojami lētāka nekā, pieslēdzot stacionārās iekārtas ar kabeļu palīdzību. Visu sistēmu var uzstādīt patstāvīgi pāris stundu laikā, nepiesaistot speciālistus. Bezvadu apsardzes sistēmas var strādāt bez pieslēgšanās apsardzes uzņēmumam, nodrošinot apsardzes režīmu 24/7. Visus signālus par trauksmi SMS vai zvana vaidā uz mobilo tālruni var saņemt pats apsargājamā objekta saimnieks vai arī centralizētās apsardzes pults operators, ja tomēr tiek izmantoti apsardzes uzņēmuma pakalpojumi.

Viegli palielināt apsargājamo teritoriju, pievienojot jaunus bezvadu devējus vai citas iekārtas un reģistrējot tās sistēmā.

Bezvadu signalizācijas sistēmas mīnusi

Lielākais bezvadu apsardzes sistēmas mīnuss ir tas, ka līdzīgi kā Wi-Fi rūteris vai mobilais tālrunis, šī sistēma var būt pakļaut dažāda veida traucējumiem it īpaši vietās, kur ir blīva apbūve. Šīs problēmas novēršanai mūsdienīgās sistēmās tiek izmantotas frekvences maiņas tehnoloģijas un periodiska devēja “aptauja” par tā redzamību sistēmā. Taču, jāpiebilst, ka arī vadu signalizācijas nav pilnībā pasargātas no traucējumu rašanās.

Bezvadu apsardzes sistēmām periodiski jāmaina baterijas.

 

 

 

Ievietot Komentāru